A001

نمایشی زنده از عشق کودکانه به پیامبر مهربانی

نمایشگاه  نقاشی بخش کودکان و نوجوانان  جشنواره پیامبر مهربانی  ظهر روز پنج شنبه  ۲۹ بهمن به کار خود پایان  داد. جلال عطارزاده دبیر جشنواره پیامبر مهربانی در رابطه با اختتامیه  بخش کودک و نوجوان گفت :

گالری آفتاب نمی دانست دیوارهای  سفیدش در هفته پایانی بهمن ماه شاهد چه آثاری خواهد بود  ، آثاری که با عشق کودکانه به بزرگترین راهنمای بشریت حضرت رسول اکرم حضرت محمد (صلی الله علیه وآله وسلم ) آفریده شده بود، تا با تمام کوچکی هنرمند و قاب تصویری کوچگتر از هر قاب  تصویر دیگر  فریادی به بلندای آسمان برآورد تا تمام جهانیان  صدای کودکانه و معصوم  او را در قالب یک اثر هنری دیده و پیام آن را بشنوند که من مسلمانم و پیامبری مهربان دارم و او آمده تا اخلاق  و مهربانی گم شده در عصر حاضر را به شرق وغرب این جهان بیاموزد و یاد آوری کند که دین اسلام دین مهربانی و برادری است . هرکه  جز، عشق ، محبت ، دوستی و مهربانی  با کودکان ، مظلومان و انسانهای  خیر خواه گفت  از پیروان پیامبراکرم حضرت محمد (صلی الله علیه وآله وسلم ) نبوده و در مقابل راه پیامبر قدم بر می دارد .
کودکان شرکت کننده در جشنواره پیامبر مهربانی با نقاشی های کودکانه خود  به زبان خط و رنگ و نقش گوشه ای از ارادت قلبی خود را به جشنواره پیامبر مهربانی هدیه کرده اند  .
ما برای این بخش  پیش بینی های وسیعتری کرده بودیم اما به دلیل نداشتن حامی مالی نتوانستیم  به شایستگی این بخش را برگزار کنیم ، به همین دلیل اطلاع رسانی خوبی صورت نگرفت و سازمانهای که در این خصوص می توانستند  کمک شایانی باشند مارا تنها گذاشتند . و تنها کاری که ما برای این بخش توانستیم به منظور قدر دانی از هنرمندان کودک و نوجوان انجام دهیم  بر گزاری نمایشگاه آثار منتخب  بود .
ما امید وار هستیم در دومین جشنواره هنرهای تجسمی پیامبر مهربانی   که به زودی فراخوان آن اعلام خواهد شد ، آنهایی که به هر دلیلی  ازاین قافله  یاری پیامبر اعظم عقب مانده اند به این جشنواره پیوسته و با دستی باز  و روی گشاده از دومین جشنوراه  هنرهای تجسمی  محمد (صلی الله علیه وآله وسلم )  پیامبر مهربانی  استقبال کنند تا خدای ناکرده  شرمنده  حضرت رسول اکرم حضرت محمد (صلی الله علیه وآله وسلم ) نشویم که چرا انهایی که برای بلند نگه داشتن  تعالیم دین اسلام قدم برداشتند را یاری نکردید  .
در انتها لازم می دانم ازریاست محترم فرهنگسرای آفتاب سرکار خانم ایمان پور و همچنین همکاران محترمشان  خانم داودی ، روابط عمومی سر کار خانم آبرون سرکار خانم شاهنواز مدیرت گالری آفتاب  تشکر و قدر دانی نمایم
همچنین از مدیریت سایت ارت آنلاین آقای محمود همتی  برای همکاری صمیمانه در کلیه مراحل بر گزاری این جشنواره تشکر و قدر دانی نموده وبرای همه آرزوی موفقیت و سربلندی  نمایم .

 پیرو  دعوت جلال عطارزاده  دبیر جشنوراره   پیامبر مهربانی در رابطه با حضور حامیان در دومین فراخوان  دبیرخانه جشنواره محمد (صلی الله علیه و آله وسلم ) پیامبر مهربانی از علاقه مندان به گسترش فرهنگ مهربانی دعوت می نماید جهت ارج نهادن به اهداف این جشنواره و مشارکت در تامین هزینه ها و جوایز، کمک های نقدی خود را به حساب جشنواره پیامبر مهربانی نزد بانک تجارت واریز نمایند.
بانک تجارت شعبه پیچ شمیران کد ۲۵۷ جاری شماره ۶۵۷۹۸۸۹۱
بنام جشنواره محمد(ص) پیامبر مهربانی
شماره شبا

IR100180000000000065798891

خبر های پیشین در باره بخش کودک جشنواره پیامبر مهربانی

نگارخانه آفتاب عصر امروز شنبه ۲۴ بهمن روشنتر از همیشه با نام و یاد پیامبر مهربانی، حضرت محمد (صلی الله علیه و آله وسلم) خواهد درخشید.

اختتامیه نخستین جشنواره هنرهای تجسمی پیامبر مهربانی در هشت گروه در پاسخ به بی­ حرمتی به مقام شامخ حضرت رسول اکرم حضرت محمد (ص) در دی ماه ۹۴ برگزار شد. در این رویداد، نمایشگاهی از ۴۰ اثر برگزیده این جشنواره بر دیوارهای نگارخانه شهر در بوستان گفتگو به نمایش گذاشته شد.

در این جشنواره هنری علاوه بر هشت بخش هنرهای تجسمی، فراخوان بخش ویژه نقاشی کودکان و نوجوانان با موضوع پیامبر مهربانی نیز صادر شد. از میان آثار رسیده، ۲۲ اثر منتخب در بخش نقاشی کودکان و نوجوانان جشنواره محمد(ص) پیامبر مهربانی، از روز شنبه ۲۴ بهمن در گالری آفتاب فرهنگسرای آفتاب در معرض دید علاقه مندان قرار می‌­گیرد.

همچنین عصر روز چهارشنبه ۲۸ بهمن  طی مراسمی از کودکان و نوجوانان شرکت کننده در جشنواره  که آثارشان به این نمایشگاه راه پیدا کرده ­است، تجلیل و قدردانی می­ شود.

اسامی آثار برگزیده هنرمندان بخش کودک و نوجوان نخستین جشنواره محمد (ص) پیامبر مهربانی به شرح زیر است:

آرشام بهرامی­نیا، محمدصادق عبودی زاده، ستاره صادقی، ستایش صادقی، علی اصغر نجف­زاده، محمد مهدی آقاجری، مریم رشغی، محمدحسین جوادی، فریده مطلق، سینا احمدی، امیر عباس رادنوری، امیرمهدی جوادی، هدیه علوی، مهتاب علوی، نیما احمدی، اهوراگی، نیوشا عدیلی­پور، پارمیدا پردستان، محمد حسین آدخی نژاد، امیر مهدی غریبی، سارینا کوشکی زاده، علی رضا کوشکی­ زاده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *