Untitled4-2

بیانیه اختتامیه دومین جشنواره پیامبر مهربانی

 

بنام او که مهر را آفرید و مهربانی را و خود مهربانترین است

درود بر هنرمندانی که با عشق و با امید به گسترش فرهنگ مهربانی کار می کنند. فراخوانی که بنام پیامبر مهربانی حضرت محمد صل الله علیه وآله محمد منتشر شد و عزیزان با ارسال آثار خود مارا در این مسیر یاری نمودند.

دومین جشنواره پیامبر مهربانی پس از بر گزاری جلسه داوری که با نظارت مرکز هنرهای تجسمی نماینده گان معرفی شده از وزارت ارشاد و تنی چند از هنرمندان حوزه هنرهای تجسمی برگزار گردید که نتایج بر روی سایت جشنواره (( www.mohamadfestival.com  قابل مشاهده می باشد .

در این دوره به دلیل عدم وجود حامیان مالی و فقدان اطلاع رسانی گسترده رسانه ای ، تنها با درج خبر فراخوان در سایت جشنواره پیامبر مهربانی و سایت ارت آنلاین نزدیک به ۶۰۰ اثر دریافت نمودیم. آثار دریافتی در برخی از شاخه ها بسیار چشم گیر و در برخی دیگر از نظر کمی به تعداد مناسب برای داوری نرسید و در چند بخش نیز کاری در خور جشنواره پیامبر مهربانی به چشم نیامد .
ولی با تمام این شرایط افتخار حضور ۱۹۵ هنرمند با ۵۵۶ اثر در ۱۰ بخش را داشتیم که از این میان در بخش های نقاشی، نقاشی خط و گرافیک هیچ یک از آثار دریافتی واجد شرایط احراز مقام نگردید و در مجموع از میان آثار گروه های تصویر سازی ، خوش نویسی ، نگار گری ، عکاسی ، کاریکاتور ، عکاسی مردمی و نقاشی کودکان ۱۹ اثر برگزیده و شایسته تقدیر شناخته شد .
در اینجا لازم می دانم از همکاری صمیمانه و راهنمایی های رئیس مرکز هنرهای تجسمی و مدیر موسسه هنرهای تجسمی سپاسگزاری کنم .
.
امید داریم در  سومین جشنواره پیامبر مهربانی با رویکرد جدید در برگزاری و همت والای مسئولین فرهنگی در حمایت از جشنواره پیامبر مهربانی بتوانیم شایسته تر از گذشته قدر دان حضور عاشقانه و مهربانانه شما هنرمندان عزیز باشیم .
برگزاری مراسم اختتامیه واهدای جوایز نیز به زودی اعلام خواهد شد
جلال عطارزاده
دبیر دومین جشنواره پیامبر مهربانی

اسامی برگزیدگان دومین جشنواره پیامبر مهربانی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *